Kvalifikacije za EURO / Ukrajina bolja od Sjeverne Makedonije, Sjeverna Irska razbila San Marino u Belfastu

Engleska je vodeća s 13 bodova, a druga Ukrajina sada ima deset

14.10.2023.
18:01

Važnu pobjedu na potencijalnom putu prema Europskom prvenstvu ostvarili su nogometaši Ukrajine koji su ove subote, kao domaćini u Pragu, svladali Sjevernu Makedoniju 2-0.

U susretu s brojnim prilikama na obje strane Ukrajina je povela nakon pola sata igre. Sudakov je pucao, a lopta se odbila od jednog igrača Sjeverne Makedonije, promijenila smjer i prevarila gostujućeg vratara.

KVALIFIKACIJE ZA EP 2024. /

Francuska, Belgija i Portugal osigurali nastup u Njemačkoj: Čudesni Mbappe oduševio svijet

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14.listopada samo na stream platformi Voyo.

Nakon toga su gosti bili bolji, ali su uporno propuštali prilike. U drugom poluvremenu je Ukrajina mogla slomiti suparnika, ali prvo Mudrik nije uspješno riješio situaciju jedan na jedan s golmanom Sjeverne Makedonije, a potom je goste dva puta spašavao okvir vrata.

Sve je zaključeno golom Ukrajinaca u 95. minuti kada je Karavajev primijetio istrčalog suparničkog golmana i u nebranjenu mrežu pogodio s više od 30 metara.

U toj skupini C Engleska je vodeća s 13 bodova, a druga Ukrajina sada ima deset. Po sedam bodova imaju Italija i Sjeverna Makedonija, ali Talijani imaju dvije utakmice manje od Ukrajinaca.

Bare Knuckle Fighting Championship Prospect Series 2 iz Liverpoola od 21.00 samo na Voyo.

U skupini H su međusobno igrale posljednje dvije reprezentacije s ljestvice, a u Belfastu je Sjeverna Irska bez većih problema pobijedila San Marino 3-0.

Utakmica je riješena u uvodnih nešto više od deset minuta jer je toliko trebalo Sjevernoj Irskoj za dva pogotka. U petoj je zabio Smyth, a u 11. minuti Magennis za 2-0. Posljednji gol na susretu dao je McMenamin u 81. minuti.

Obje su reprezentacije ostale na svojim dosadašnjim pozicijama, Sjeverna Irska je pretposljednja, a San Marino posljednji. No, Sjeverna Irska je skupila šest bodova, a njen subotnji suparnik i dalje je na nuli uz razliku pogodaka 0-24.