DRUGO PRETKOLO /

Krznarovo Celje remiziralo u borbi za Ligu prvaka, PAOK Dominika Kotarskog slavio protiv Borca

Pobjedu je ostvario i Ludogorec koji je sa 2-0 porazio Dinamo iz Minska

24.7.2024.
22:39

Nogometaši PAOK i Ludogoreca ostvarili su pobjede u prvim susretima 2. pretkola nogometne Lige prvaka.

PUN OPTIMIZMA /

Trener Hajdukova protivnika: 'Perišić nas neće sam pobijediti, a tek ako Hajduk bude bolji zapljeskat ćemo'

PAOK je u Solunu pobijedio Borac iz Banje Luke sa 3-2.

Grčki sastav je vodio 1-0 i 2-1, gosti su oba puta izjednačili, no domaćin je početkom drugog dijela zabio i treći gol za pobjedu.

Strijelci za solunski sastav bili su Konstantinos Koulierakis (17, 39), te William Troost-Ekong (51), a za Borac golove su zabili Sebastián Herrera (22) i Enver Kulašin (45+3).

Hrvatski vratar Dominik Kotarski je branio za PAOK. Uzvrat je 31. srpnja u Banjoj Luci.

Pobjedu je ostvario i Ludogorec koji je sa 2-0 porazio Dinamo iz Minska.

Bernard Tekpetey (9) i Todor Nedelv (45+1) zabili su za domaćine. Uzvrat je u mađarskom Mezőkövesdu 31. srpnja.

U susreti između Celja, koje vodi hrvatski stručnjak Damir Krznar i Slovana iz Bratislave nije bilo pobjednika, susret je završio 1-1.

Sve najvažnije dogodilo se u prvih pola sata susreta. Celje je povelo već u sedmoj minuti preko hrvatskog veznjaka Luke Bobičanca, a samo četiri minute kasnije izjednačio je David Strelec.

Gosti su u 30. minuti ostali s igračem manje nakon što je isključen Kyriakos Savvidis.

Bobičanec, bivši igrač Međimurja i Čakovca, igrao je cijeli susret, a Ivan Brnić ušao je u igru u 85. minuti. Na suprotnoj strani Marko Tolić nije ulazio u igru.

Uzvratni dvoboj je za sedam dana u Bratislavi.