KROVINOVIĆ ODIGRAO SJAJNU UTAKMICU ZA BENFICU PA PORUČIO: / 'Masakrirali smo Sporting i zaslužili pobijediti'

U odličnoj utakmici se mogao upisati i u strijelce, ali je njegov udarac zaustavila prečka

4.1.2018.
10:15

Filip Krovinović odigrao je odličnu utakmicu u derbiju kola portugalskog prvenstva između Benfice i Sportinga (1-1). Hrvatski 22-godišnji veznjak odigrao je odličnu utakmicu, čuvao je loptu, razigravao suigrače, bio opasan u napadu, a siguran i dobro postavljen u obrani.

U 34. minuti se i našao u velikoj prilici kada je natrčao na jednu odbijenu loptu i snažno ju zakucao u prečku. Imao je 72 dodira s loptom i nekoliko vrlo atraktivnih poteza:

"Mislim da smo odigrali sjajnu utakmicu, posebno u drugom poluvremenu. Masakrirali smo Sporting i zaslužili pobijediti. S ovim stavom mi ćemo postati prvaci sigurno. Borit ćemo se do kraja", rekao je nakon utakmice Krovinović.

Sporting je poveo golom Gelsona Martinsa u 19. minuti, a Benfica se od poraza spasila u 90. golom Jonasa iz penala. Porto je vodeći i Sportingu bježi dva boda, a Benfici pet.