Sjajni Hrvat zaludio Španjolce! 'On iz utakmice u utakmicu nezaustavljivo raste'
Mateo Kovačić jučer je u Lisabonu protiv Sportinga (pobjeda Los Blancosa 1-2) za svoj Real Madrid pružio sjajnu predstavu.
Nema Kroosa, tu je Kova
Barem sad kad nema ozlijeđenog Tonija Kroosa. Obojica su protiv Sportinga u Lisabonu na travnjaku provela svih 90. minuta. Modrić je sudjelovao kod vodećeg pogotka Reala, a Kovačić je, doduše teatralnim padom i svojom glumom za Oscara, iznudio crveni karton Joao Pereire. No, na stranu to,
'Kovačić stalno raste u igri na sredini terena'
"Madrid je otkrio 'Kroosvačića'. Hrvat je nogometaš koji iz utakmice u utakmicu nezaustavljivo raste, zajedno sa svojim kumom Lukom Modrićem usmjerio je dvije posljednje utakmice za Real na puteve pobjeda. Mateo je držao vezu. Odsutstvo Kroosa i Casemira donijelo je Zidaneu probleme, ali sad je tu Kovačić koji, ruku na srce, nije igrač poput Modrića koji je riješenje za svaku situaciju na terenu. No, Kovačić stalno raste u igri na sredini terena, u obrani i ofenzivnim varijantama", piše Marca dok drugi madridski dnevni sportski list AS javlja:
'Milan nije zaboravio na Matea Kovačića'
"Sinoć su bili na stadionu José Alvalade i gledali hrvatskog igrača. Kako La Repubblica piše, Milan nije zaboravio na Matea Kovačića. Hrvat je čudesno zaigrao pod trenerskom palicom Zidanea, posebno sad kad su ozljede poharale madridsku momčad.
EP RUKOMET