KRAMARIĆ PONOVNO BRILJIRAO ZA HOFFENHEIM: / S dva komada slomio Freiburg i osigurao pobjedu

Jednostavno ne prestaje briljirati, izgleda kako se sjajno osjeća u Njemačkoj

26.1.2019.
17:42

Andrej Kramarić ponovno je oduševio za Hoffenheim i po tko zna koji puta dokazao da je trenutno najbolji hrvatski napadač. Danas je postigao čak dva pogotka na gostovanju kod Freibruga na kojem je Hoffenheim slavio s 4:2.

Kramarić donio preokret

Na poluvrijeme se otišlo s 1:1 pogotcima Joelintona u 19. minuti i Holera koji je poravno za domaćine u 42. minuti. U nastavku je u tempo podigao naš Kramarić koji je prvo postigao pogodak iz jedanaesterca u 59. minuti, da bi zatim 13 minuta kasnije na vrlo lijepu asistenciju Demirbaya mirno savladao domaćeg vratara.

Domaćin je smanjio na 2:3 u 77. minuti preko Niederlechnera, da bi Kevin Demirbay, asistent hrvatskom napadaču kod drugog pogotka, postavio konačnih 2:4 na stadionu Schwarzwald u Freiburgu.