KOVAČIĆ PROKOMENTIRAO POVIJESNU UTAKMICU REALA: / Hrvatski veznjak otkrio dogovor s poluvremena koji je preokrenuo ogled

Real Madrid je na poluvremenu bio u zaostatku

19.2.2018.
11:37

U utakmici kakvu nogometna publika voli vidjeti, Real Madid je u nedjelju svladao Betis 5-3 i stigao na bod od trećeg mjesta koje s odigranom utakmicom više okupira Valencia. Susret u Sevilli imao je elemente nogometne drame čemu je pridonijelo i 2-1 vodstvo domaćina na poluvremenu, ali i sretan završetak za navijače madridskog tima.

POBJEDA KRALJEVA U OGLEDU SA 8 GOLOVA: /

Real napravio nešto što niti jedan klub nije, Kovačić je bio dio te povijesne utakmice

Također, taj će ogled ostati upamćen i po tome što je nogometna momčad Real Madrida stigla do brojke od 6000 pogodaka u španjolskom prvenstvu, a jubilarni gol postigao je Marco Asensio. Mateo Kovačić bio je dio te večeri te je odigrao susret u punoj minutaži, a potom ga i prokomentirao:

"Osvojili smo tri važna boda. Dobro smo otvorili utakmici i postigli pogodak, onda se malo opustili. Primili smo tri pogotka, ali upisali važnu pobjedu. Na poluvremenu utakmice smo razgovarali o tome da ih moramo više pritusniti", otkrio je detalj iz svlačionice Kovačić i još kazao:

"Imamo sjajnu momčad, šef je promijenio neke stvari u ovoj utakmici, a mi smo odigrali dobro. Uvjeren sam da ćemo se nastaviti poboljšavati."