KOVAČ SE BRANIO POSLIJE TEŠKE POBJEDE: / 'To je misterija i nema veze s taktikom'

Thomas Müller zabio je za veliki preokret i pobjedu Bavaraca

29.10.2019.
22:55
Screesnhot

Njemački prvak Bayern, kojeg vodi NikoKovač, plasirao u osminu finala domaćeg kupa nakon što je u gostima uz puno muke izbacio drugoligaša Bochum, pobijedivši 2-1.

Domaćini su poveli autogolom Bayernova braniča Alphonsa Daviesa u 35. minuti i držali su prednost sve do 83. minute, kada je Serge Gnabry pogodio za 1-1. U samoj završnici susreta, u 89. minuti, Thomas Müller uz dosta sreće zabija za pobjedu Bayerna. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je za Bayern prvo poluvrijeme i jednom je zaprijetio protivničkim vratima, ali je njegov pokušaj glavom u 17. minuti zaustavio golman Bochuma.

Pojasnio što se dogodilo

Nakon utakmice nazadovoljni navijači kipili su od bijesa te su pokrenuli kampanju #kovacout. Nisu bili sretni načinom na koji je momčad pod vodstvo hrvatskog stručnjaka igrala te su uperili prstom u njega. A ovo je Kovačev odgovor.

NIKO KOVAČ NA UDARU BIJESNIH NAVIJAČA: /

Krenula kampanja za njegovu smjenu: 'Nema pojma što radi...'

"Šezdeset minuta nismo igrali dobro. Imali smo previše netočnih dodavanja, to mi je misterija. To je povezano sa stavom i nema veze sa taktikom. Previše je igrača griješilo u dodavanjima", poručio je Kovač u razgovoru za Sport 1.

"Nakon što su Coutinho i Müller ušli stvari su se popravile. Na kraju smo imali i malo sreće. Bochum je večeras bio stvarno dobar“, poručio je.