KOEMAN NAKON ISPADANJA IZ LIGE PRVAKA KOMENTIRAO SITUACIJU S MESSIJEM: / 'Leo to vidi već neko vrijeme...'

Messi je u utakmici protiv PSG-a zabio izjednačujući pogodak pa promašio jedanaesterac

10.3.2021.
23:40

Odigravši na svom Parku prinčeva protiv Barcelone 1-1 u uzvratu osmine finala Lige prvaka, nogometaši Paris Saint-Germaina obranili su veliku stečeniu prednost (4-1) na Camp Nou i izborili plasman u četvrtfinale.

NIŠTA OD ČUDA NA PARKU PRINČEVA: /

PSG izbacio Barcelonu, Messi zabio golčinu i promašio penal; Redsi slomili Leipzig

Parižani su poveli u 31. minuti, kad je Kylian Mbappe realizirao kazneni udarac dosuđen zbog prekršaja Lengleta na Icardiju. U 37. minuti je izjednačio Leo Messi razornim i preciznim udarcem s 25 metara, ali je Barcelonin kapetan u samoj završnici prvog dijela propustio realizirati kazneni udarac za vodstvo katalonske momčadi.

Barcelona je na Parku prinčeva željela ponoviti čudo s Camp Noua iz ožujka 2017., kad su Katalonci protiv PSG-a s tri pogotka u zadnjih sedam minuta uzvratne utakmice preokrenuli četiri gola zaostatka iz prve utakmice, no nisu uspjeli i svoj put u Ligi prvaka završavaju u osmini finala.

'Ova momčad raste'

Trener Barcelone Ronald Koeman nakon utakmice je prokomentirao kako ovo ispadanje iz Lige prvaka utječe na Messijevu budućnost u klubu.

Ronald Koeman (desno)

"Leo već neko vrijeme vidi kako ova momčad raste. S promjenama koje smo napravili, i dali priliku mladim igračima s velikom kvalitetom i budućnosti, mislim da ne sumnja u ovu momčad", poručio je Koeman.

Podsjetimo, Messiju aktualni ugovor s Barcelonom istječe na kraju ove sezone i vlada velike neizvjesnost oko toga gdje će nastaviti karijeru, u Barceloni ili nekom drugom klubu.

Messi je prošlog ljeta htio napustiti Barcelonu, no to se tada ipak nije ostvarilo.