PAZITE NA ŠTO SE ŽALE / Katalonci opleli po našem Modriću: 'Luka je zaslužio crveni, sucu nisu javili što je napravio'

Luka Modrić je za Real Madrid protiv Valencije igrao do 66. minute

3.2.2023.
12:42

U odgođenom susretu 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Valenciju sa 2-0 smanjivši zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova.

SVE SE PROMIJENILO /

Ancelotti objasnio Modrićevu situaciju u Realu: 'Puno će igrati oni koji su po statusu iza Luke...'

"Kraljevski klub" se mučio u prvom poluvremenu protiv "Šišmiša", no u nastavku je zaigrao daleko bolje i sasvim zasluženo je stigao do tri boda.

Real je poveo u 52. minuti sjajnim pogotkom Marca Asensija, a samo tri minute kasnije je Vinicius Junior povećao na 2-0. Kod oba gola asistent je bio Karim Benzema.

Gosti su od 72. minute igrali bez isključenog Gabriela Pauliste koji je "pocrvenio" zbog grubog prekršaja nad Viniciusom.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić za Real je igrao do 66. minute, a dan nakon utakmice katalonski list Sport objavio je da je trebao biti isključen u 44. minuti, dok je rezultat bio 0:0.

Tada je Valencijin Samuel Lino držao loptu u rukama, Modrić mu je prišao i htio je uzeti, a on mu je nije pustio.

"Modrić ga je potom obujmio oko tijela i udario ga, pri čemu je Valencijin igrač pao na tlo. Sudac, daleko od igre, nije vidio ovaj napad. VAR mu nije sugerirao da ode do monitora pogledati situaciju. Modriću je oprošten crveni karton", piše Sport, a situaciju možete pogledati OVDJE.