ČUDAN POTEZ / Karoglan iznenadio sve u povratničkoj utakmici za Hajduk: Uveo igrača, pa ga izvadio za 12 minuta, on bijesan izašao s terena

Karoglan se u povratničkoj utakmici na klupi Hajduka istaknuo jednim neuobičajenim potezom

27.10.2023.
20:34
Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL

U prvom susretu 13. kola SuperSport HNL-a Hajduk je na gostovanju u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo sa 1-0 preuzevši barem privremeno vrh ljestvice.

Spektakularni FNC 13 na rasporedu je 4. studenoga, a revanš Croate i Vase usred Beograda pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

SLAVEN BELUPO - HAJDUK 0:1 /

Pobjednički povratak Mislava Karoglana na klupu Hajduka: Marko Livaja srušio Farmaceute u Koprivnici i odveo Bijele na prvo mjesto

Pogodak odluke zabio je Marko Livaja iz kaznenog udarca u 44. minuti.

Bila je to prva utakmica Hajduka pod vodstvom novog trenera Mislava Karoglana, nakon što je Ivan Leko dobio otkaz početkom ovoga tjedna poslije poraza od Osijeka na Poljudu. Karoglan je već vodio splitski klub u koji se vraća nakon 10 mjeseci kada je zbog privatnih razloga morao otići s mjesta glavnog trenera.

Karoglan se u prvoj utakmici istaknuo i jednim neuobičajenim potezom. On je, naime, u 72. minuti u igru uveo Ivana Dolčeka pa ga izvadio sam 12 minuta kasnije i umjesto njega uveo Josipa Eleza.

Dolček je reagirao na to vrlo emotivno. Gestikulirao je prema klupi, pa na njoj nervozno bacao opremu i gunđao. Kad je izašao Karoglan ga je zagrlio, poljubio i, pretpostavlja se, objasnio mu svoju odluku.