TREĆE POLUVRIJEME / Kaos u Pragu: Opća tučnjava igrača i trenera nakon posljednjeg sučevog zvižduka

22.2.2024.
23:48

Sparta je u Pragu s 4-1 nadigrala Galatasaray i nadoknadila poraz 2-3 iz prve utakmice u Istanbulu te tako izborila osminu finala Europske lige.

'FRUSTRIRANI SMO' /

Betisov branič zatražio javno oprost od navijača nakon ispadanja od Dinama

Preciado (8), bivši napadač Lokomotive Tuci (74), Haraslín (80) i Kuchta (90+6) pogodili su za Čehe, a Bardakcı (16) za Turke.

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka došlo je do opće makljaže u kojoj su sudjelovi i igrači i članovi stručnih stožera obje momčadi.

Od ostalih rezultata izdvajimo kako su se mogometaši Rome plasirali su se u osminu finala Europske lige nakon što su na svom Olimpicu boljim izvođenjem penala 5-4 izbacili Feyenoord, za koji je nastupio hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec.

Oba dvoboja su završila 1-1. Gimenez je doveo Nizozemce u vodstvo u 6. minuti, a poravnao je Pellegrini u 15. minuti.

Kod raspucavanja penala prvo je kod domaćih promašio Lukaku, a potom su isto učinili Hancko i Jahabanksh kod Feyenoorda, za koji je Ivanušec igrao od 59. minute.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.