KOJA LUDNICA / Neviđeni kaos u Dinamovoj skupini: Hrvatski prvak pao na posljednje mjesto, pobjedom protiv Salzburga može na prvo

Za šest dana hrvatski i austrijski prvak će imati uzvrat na stadionu Maksimir...

5.10.2022.
23:11
Matija Habljak/PIXSELL

U susretu 3. kola E skupine nogometne Lige prvaka Chelsea je u Londonu pobijedio Milan sa 3-0 ostvarivši prvu pobjedu u skupini. "Bluesi" su dominirali od prve minute susreta i talijanski prvak je mogao i teže stradati.

PRVI DOJMOVI /

Dinamovi igrači i Ante Čačić detektirali razloge poraza u Austriji: 'Bit ćemo hrabriji u Zagrebu, glavu gore'

Mateo Kovačić je za domaći sastav igrao do 65. minute, a Ante Rebić je za goste ušao u igru u 64. minuti.

U prvom susretu iz ove skupine RB Salzburg je pobijedio Dinamo sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Noah Okafor iz jedanaesterca u 70. minuti.

Neviđena situacija

Za šest dana hrvatski i austrijski prvak će imati uzvrat na stadionu Maksimir, dok će "Rossoneri" i "Bluesi" odmjeriti snage na San Siru.Nakon tri kola vodi RB Salzburg s pet bodova, Milan i Chelsea imaju po četiri boda, a Dinamo je na začelju s tri boda.

Modrima je i dalje najvažnija druga utakmica sa Salzburgom, sljedećeg tjedna u Maksimiru, u kojoj će morati juriti pobjedu. Ako do nje dođu, a Milan podijeli bodove na San Siru s Englezima, Dinamo će biti usamljen na vrhu grupe sa šest bodova, dok će svi ostali imati po pet.