KANADA I MEKSIKO U ČETVRTFINALU: / U dvije utakmice palo je nestvarnih 12 golova; pogledajte čudesnu nogometnu noć

Obje utakmice igrane u Charlottei

24.6.2019.
10:54

Kanada i Meksiko su se sinoć plasirali u četvrtfinale Gold Cupa zahvaljujući pobjedama nad Kubom i Martinikom.

Obje su utakmice igrane u Charlottei, Kanada je s visokih 7-0 svladala Kubu, a Meksiko je sa 3-2 slavio protiv Martinika.

AMERIKANCI STIGLI DO VELIKE OSTAVE I PLASIRALI SE U ČETVRTFINALE: /

Lišili su ih SP-a, a sada su popili šest komada

Lucas Cavallini i Jonathan David najzaslužniji za visoku pobjedu

Najzaslužniji za ovako visoku pobjedu Kanade su bili Lucas Cavallini i Jonathan David koji su upisali svaki po hat-trick. David je doveo Kanadu u vodstvo u četvrtoj minuti, a Cavallini je svoj prvi gol zabio u 21. minuti susreta. Drugi Cavallinijev gol pao je u 43. minuti, a treći dvije minute kasnije. U 50. minuti na 4-0 povećava J. Hoilett. David zabija svoj drugu gol na utakmici u 71. minuti, a treći u 77.

Kanada isti broj bodova kao Meksiko

Zahvaljujući ovoj visokoj pobjedi koja joj je donijela ključnu gol razliku Kanada je zasjela na prvo mjesto u skupini A s jednakim brojem bodova kao Meksiko.

Sedmerostruki pobjednik Gold Cupa Meksiko je imao teži posao, sa 3-2 je svladao Martinik.

Meksiko dolazi u vodstvo u 29. minuti pogotkom Antune, ali se Martinik ne predaje i u 56. minuti Kevin Parsemain izjednačuje. Meksiko nakon toga povećava rezultat pogocima Jimeneza (61) i Navarra (72), ali Martinik nastavlja pritiskati i u 84. minuti Daniel Herelle smanjuje na 3-2. No, do kraja susreta, Martinik nije uspio izjednačiti.