KALINIĆ ZABIO NOVI GOL ZA MILAN: / Vatreni majstorski poslao loptu u mrežu, bivši dinamovac dao autogol

Hrvatski napadač i reprezentativac Nikola Kalinić zabio je pogodak tijekom utakmice Milana i Chieva u sklopu desetog kola Serie A.

25.10.2017.
22:18

Momčad Vicenza Montelle povela je fantastičnim udarcem Susa u 36. minuti.

Talijanski velikan ubrzo je povećao. Tragičar je bio Boštjan Cesar. Naime, bivši igrač zagrebačkog Dinama dao je autogol u 42. minuti.

U drugom poluvremenu Milan je nastavio zabijati. Calhanoglu je povisio na 3:0 u 55., a nadu u povratak Chievu pružio je Birsa u 61.

Međutim ona je kratko trajala jer je Nikola Kalinić vratio Milan na +3 u 65. minuti.

Ispratio je lijepo dodavanje Susa i te je lijepim udarcem poslao loptu u mrežu. To mu je bio treći prvenstveni gol za Milan.

Talijanski velikan zadržao je vodstvo do kraja susreta te se rezultat nije mijenjao.