NEVJEROJATNE SCENE U LIGI PRVAKA / Kakve su ovo vradžbine? Pogledajte kakvu su akciju prodali i golčinu zabili igrači Sheriffa velikom Real Madridu

Moldavci su šokirali veliki Real na njihovu terenu prekrasnim golom i akcijom u 25. minuti

28.9.2021.
22:01
Screenshot

Nevjerojatni prizori u Ligi prvaka. U drugom kolu grupne faze elitnog europskog natjecanja totalni autsajder i nadaleko najslabija momčad Lige prvaka, moldavski Sheriff, gostuje u Madridu kod jednog od favorita natjecanja Real Madrida i na korak je od iznenađenja.

Naime, Moldavci su šokirali veliki Real na njihovu terenu prekrasnim golom i akcijom u 25. minuti i na poluvrijeme su otišli s vodstvom 1:0.

DUGO JE BIO NA VRHU /

Kovačić od sada više ne drži prestižni rekord Lige prvaka. Mlada zvijezda Borussije srušila je Vatrenog s trona

Akciju su započeli na svojoj polovici, de facto od golmana, i onda uz sjajna dodavanja probili lijevi bok da bi na kraju Jakhshibaev spektakularno glavom zakucao u mrežu nakon centaršuta. Gotovo je nestvarno bilo za gledati da Real prima ovakav pogodak.