LEGENDA / Kakva briljantna snimka iz srca Londona: Zaštitar se potpuno uživio, očarali su ga BBB-i i njihove pjesme

Englezi su, inače, bili oduševljeni BBB-ovcima, koji su glasno navijali tijekom cijele utakmice i domaći se gotovo nisu čuli

3.11.2022.
14:04
Twitter

Čudo se nije dogodilo te su se nogometaši Dinama, porazom u Londonu od Chelseaja 1-2 (1-2) u 6. kolu skupine E Lige prvaka, oprostili od ovosezonskih nastupa u Europi.

JOJ LUKA /

Kapetan Luka na nevjerojatan način izdao svog suigrača i prijatelja: Što će mu kolega iz reprezentacije reći na ovo?

JOJ LUKA /

Dinamo je mogao biti treći na ljestvici i nastaviti s igranjem u Europskoj ligi jedino uz pobjedu kod Chelseaja te pobjedu Milana protiv RB Salzburga. Ovaj potonji uvjet se dogodio, Milan je doma pobijedio austrijskog prvaka 4-0, ali Dinamo nije kreirao čudo na kišnom Stamford Bridgeu te se oprostio od Europe.

Za Dinamo je utakmica počela savršeno. U sedmoj minuti je Moharrami odlično ubacio, a lopta je odbivši se od Ademija i Azpilicuete, koji su bili u skoku, došla do Petkovića. Napadač Dinama je, pak, iz blizine glavom pogodio za slavlje Dinama i 1-0 hrvatskog prvaka.

Kakav spektakl

Ipak, domaćini su preokrenuli pogocima Raheema Sterlinga i Denisa Zakarije, no veliki trag u Engleskoj ostavili su navijači zagrebačkog kluba. Oni su svih 90 minuta neprekidno navijali, a nakon susreta su ostali pjevati pred nogometašima Dinama. Englezi su, inače, bili oduševljeni BBB-ovcima, koji su glasno navijali tijekom cijele utakmice i domaći se gotovo nisu čuli.

"Toga kod nas nema. Zagrebački navijači su pravi, navijaju i nakon utakmice i to nikad nećete vidjeti u Engleskoj", jedan je od komentara na društvenim mrežama.

A jasno je to dokazala i snimka sa Stamford Bridgea. Naime, dok su navijači Dinama pjevali svoje pjesme, jedan je od zaštitara zadovoljno klimao glavom, kao da se nalazi na koncertu.