JUŽNOAMERIČKI ŠOU: / Brazil nakon drame do pobjede, šok za Kolumbiju

Brazil je u svojoj prvoj utakmici na Copa Amerika ostvario pobjedu na Peruom rezultatom 2:1. No, nije dobro počelo za bivšeg prvaka svijeta.

15.6.2015.
9:30

Peru je poveo već u 3. minuti golom Cuevae. No, tada je na scenu stupio Neymar koji je izjednačio na 1:1. Neymaru je asistirao njegov klupski kolega u Barceloni Dani Alves.

Gol za pobjedu Brazila zabio je Douglas Costa u sudačkoj nadoknadi.

Venezuela šokirala Kolumbiju

U drugoj utakmici skupine, Venezuela je s 1:0 bila bolja od Kolumbije, a junak susreta bio je Rondon sa svojim pogotkom u 60. minuti. Da stvar bude bolja, Kolumbija i nije odigrala neku spektakularnu utakmicu, imali su tek dva udarca u okvir kolumbijskog gola.

Kolumbija je, doduše, bila bolja momčad u susretu, stvorila je više prilika od Venezuele, ali James Rodriguez i društvo na kraju ipak nisu upisali bodove.