JUVENTUSOV TRENER IMA SAVJET ZA HRVATA: / 'Pjaca, nije ti ovo hrvatska liga'

Juventus je sinoć rutinski nadigrao Palermo (4:1), a utakmica protiv suparnika s dna ljestvice bila je idealna prilika da Marko Pjaca dobije svih 90 minuta u dresu torinske momčadi.

18.2.2017.
10:33
Screenshot

TEŽAK SUDAR HRVATSKOG VRATARA: Pjaca je odigrao cijelu utakmicu, a Juventusovi navijači su pljeskali Posavcu

TEŽAK SUDAR HRVATSKOG VRATARA: /

Pjaca je odigrao cijelu utakmicu, a Juventusovi navijači su pljeskali Posavcu

Hrvatski reprezentativac nije zabio ni jedan od četiri gola hrvatskom vrataru Josipu Posavcu, navijači su vidjeli argentinski šou, dva gola Dybale, jedan Higuaina. Marija Mandžukića nije bilo zbog kartona, a Pjaca je zaigrao na drugoj strani, na lijevom boku.

'Sve dolazi s iskustvom'

Uoči utakmice, Allegri je pojasnio što još nedostaje Pjaci kako bi se u potpunosti prilagodio na igru u Serie A. "Olakotna okolnost" je višemjesečno neigranje bivšeg dinamovca zbog ozljede.

U drugom poluvremenu, Pjaca je već krenuo prema aut-liniji kad je najavljena zamjena u momčadi Juventusa, ali Allegri je za zamjenu odabrao Sturara. Hrvat je tražio zamjenu, ali je trener ignorirao njegov zahtjev, ostavivši ga u igri svih 90 minuta.

Nakon dvoboja s Palermom, Allegri je kazao:

"Dajmo Pjaci vremena i postat će veliki igrač. Napredovat će, ali sve dolazi s iskustvom, treba strpljenja. Jedno je igrati u hrvatskoj ligi, a nešto sasvim drugo je Serie A. U talijanskom prvenstvu klasa nije dovoljna, treba raditi na sebi i za momčad", jasan je bio Allegri.