Serie A / Juventus teže od očekivanog do pobjede nad Bolognom: Mandžukić ponovno nosio kapetansku traku

Juventus je upisao novu pobjedu u talijanskom prvenstvu, a pogodak odluke nakon 'odbijanca' je zabio Argentinac Paulo Dybala

24.2.2019.
17:33

U susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Bolognu1-0, a pogodak odluke zabio je Paulo Dybala u 67. minuti.

Mario Mandžukić je za Juve odigrao cijeli susret kao kapetan.

U susretu između Sassuola i SPAL-a nije bilo pobjednika, susret je završio 1-1. Peluso je doveo domaćine u vodstvo u 43. minuti, a izjednačio je Petagna u 68. minuti iz jedanaesterca. Domaćin je od sudačke nadoknade bio s igračem manje nakon što je isključen Alfred Duncan. Lorenco Šimić nije nastupio za SPAL.

Chievo i Genoa su odigrali bez golova, a Adrian Šemper nije nastupio za domaći sastav.

Večeras su na rasporedu još dvije utakmice, sastaju se Parma - Napoli i Fiorentine - Inter.

Na ljestvici vodi Juventus sa 69 bodova ispred Napolija koji ima 53 i Intera sa 46 bodova.