JUVENTUS IZBORIO FINALE TALIJANSKOG KUPA: / Pogodak s bijele točke potvrdio slavlje, Mandžukić propustio zabiti iz izgledne situacije

U finalu će Juventus igrati protiv boljeg iz dva ogleda Milana i Lazija

28.2.2018.
19:33

Nogometaši Juventusa pobijedili su Atalantu s minimalnih 1-0 u drugoj polufinalnoj utakmici Talijanskog kupa i s ukupnih 2-0 izborili finale natjecanja u kojem brane naslov pobjednika. Pogodak odluke postigao je udarcem s bijele točke Miralem Pjanić u 75. minuti susreta nakon što je loptu rukom ispred Marija Mandžukića zaustavio Hans Hateboer.

U ulozi središnjeg napadača hrvatski nogometni reprezentativac Mandžukić je odigrao cijeli susret. Imao je sjajnu priliku u 35. minuti pogoditi za promjenu uvodnih 0-0, no izveo je dobro sve osim udarca. Pokušao je prebaciti Atalantinog vratara no izvedba nije bila niti blizu ideji.

U finalu Kupa Juventus će naslov braniti protiv bolje momčadi iz ogleda Lazija i Milana. Prva utakmica igrana na San Siru završila je bez pogodaka, uzvratna se u Rimu igra kasnije tijekom večeri.