JUVE ISPUSTIO DVA GOLA PREDNOSTI: / Stara dama prvi put ove sezone bez pobjede, snimka poništila Mandžukićev gol

U posljednjem susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i Juventus su odigrali 2-2 nakon što je torinski sastav vodio s 2-0.

1.10.2017.
23:08

Juve je poveo u 21. minuti golom Filippa Bernardeschija koji je iskoristio slabu reakciju domaćeg vratara Etrita Berishe. Matuidi je pucao, Berisha je odbio loptu, a Bernardeschi pospremio odbijanac. Samo tri minute kasnije bilo je 2-0. Mandžukić je lijepo uposlio Dybalu, a ovaj produžio do Gonzala Higuaina koji je majstorski zabio za 2-0.

MONTELLI NAKON OVOGA NEMA SPASA: /

Još jedan poraz očajnog Milana, Rossoneri traže novog trenera

Loša reakcija Buffona

U 31. minuti Atalanta je smanjila nakon loše reakcije Buffona. Gomez je pucao iz slobodnog udarca, Buffon je poput Berishe kratko odbio, a Caldara zabio odbijanac. Domaćin se u potpunosti vratio u susret u 67. minuti golom Bryana Cristantea. Gomez je ubacio pred torinska vrata, a Cristante zakucao glavom pored nemoćnog Buffona.

Torinska Stara dama je mogla do pobjede u 83. minuti nakon sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca. Međutim, Berisha se iskupio za pogrešku kod prvog gola obranivši udarac Paula Dybale.

Lichtsteiner 'zeznuo' Mandžukića

Mario Mandžukić je započeo u sastavu Juventusa i igrao je do 78. minute kada ga je zamijenio Douglas Costa. Hrvatski reprezentativac je u 57. minuti zabio za 3-1, ali je pogodak poništen na temelju snimke (VAR) jer je Lichtsteiner napravio prekršaj.

Juventus je prvi put ove sezone ostao bez pobjede u Seriji A. Na ljestvici vodi Napoli s maksimalnim 21 bodom, dok Juventus i Inter imaju po 19 bodova.