U ČETVRTAK JE UZ REBIĆA U SASTAVU MILANA BIO JOŠ JEDAN HRVAT ZA KOJEG VJEROJATNO NIKAD NISTE ČULI: / Evo tko je on

11.12.2020.
15:41

U skupini H Europske lige u zadnjem kolu sinoć se odlučivalo o prvom mjestu. Na koncu "jedinica" je pripala Milanu koji je u Pragu pobijedio Spartu sa 1:0, dok je Lille nakon poraza kod Celtica 2:3 završio kao drugi.

Pogodak odluke zabio je Jens Hauge u 23. minuti. Ante Rebić nije nastupio za talijanski sastav, a još jedno zanimljivo ime na klupi Milana bio je Antonio Mionić, hrvatski mladi reprezetnativac kojeg bismo uskoro mogli vidjeti i na terenu.

'MODRIĆ JE UPOZORIO ZIDANEA I BIO JE U PRAVU': /

Španjolci otkrili kakva je Lukina sudbina u Real Madridu

Novo lice na velikoj sceni

Rijetki znaju za ovog 19-godišnjeg veznog igrača koji je sasvim potiho, još u kadetskoj dobi iz Istre prešao u redove velikog Milana.

Igrao je za mlade momčadi Milana, a u posljednje dvije utakmice na klupi je s prvom momčadi, no nije upisao još minute u službenim utakmicama. Igrao je tek u nekim pripremnim, a nadamo se da trener Milana Pioli ozbiljno računa na njega u budućnosti.

Inače, Mionić nastupa i za hrvatsku U19 reprezentaciju za koju je u svojoj posljednjoj utakmici prije dva mjeseca zabio gol. Bila je to prijateljska utakmica protiv Slovenije koja je na kraju završila rezultatom 3:3.