JOVIČEVIĆ: / 'Žao mi je što tata to nije vidio, ali siguran sam da je gledao odozgo'; Ademi; 'Gol poklanjam sinu'

'Gol poklanjam svom sinu'

7.6.2020.
0:01
Marko Prpic/PIXSELL

Dinamo je u subotu pobijedio Varaždin 3:1 na gostovanju, a trener Igor Jovićević ostvario prvu službenu pobjedu u HNL-u kao trener hrvatskog prvaka. Više o tome možete pročitati - OVDJE.

06.06.2020., stadion Andjelko Herjavec, Varazdin - Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo, NK Varazdin - GNK Dinamo Zagreb. Igor Jovicevic.Photo: Marko Prpic/PIXSELL

[VIDEO] ADEMI JE RADIO DAR MAR: /

Dovodio je Varaždince do ludila i pokazao klasu; Kod prvog gola učinio je suparnika smiješnim

Jovičević: 'Ostvario mi se san prvo zato što sam postao trener Dinama'

"Žao mi je jedino što tata nije vidio današnji dan, ali siguran sam da je gledao odozgo i moramo ići dalje. Zadovoljan sam današnjom utakmicom. Ostvario mi se san prvo zato što sam postao trener Dinama, voljenog kluba i drugo jer je ovo prva pobjeda, nadam se nizu, i ona se ne zaboravlja. Kao prva ljubav", kazao je nakon dvoboja Igor Jovičević, prenosi njegove riječi 24sata.

Kapetan Dinama Arijan Ademi birljirao je i bio najbolji igrač hrvatskog prvaka u gradu baroka.

Ademi: 'Prvo poluvrijeme smo odigrali sjajno'

"Prvo poluvrijeme bilo je stvarno sjajno, igrali smo odlično, imali kontrolu, mogli smo i više voditi, na kraju ipak zasluženo pobijedili. Gol poklanjam svom sinu", istaknuo je Ademi, javljaju Sportske Novosti.

06.06.2020.,Varazdin, - Gradski stadion Andjelko Herjavec.Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo, NK Varazdin - GNK Dinamo. Arijan Ademi Photo: Marko Prpic/PIXSELL

Što se tiče događanja na stadionu Varteksa, Dinamo je poveo u 14. minuti kada je dodavanje Kadziora izbacilo kapetana Ademija samog ispred vratara Nevistića, a kapetan Dinama u matnoj situaciji nije pogriješio. Tri minute kasnije Ademi je izborio kazneni udarac, a s bijele točke precizan je bio Bruno Petković.

Obregon zabio s 19 metara za Varaždin, Nevistić sjajno branio udarce Dinamu

Dinamo je propustio još nekoliko čistih prilika, istaknuo se vratar Varaždina Nevistić, a u 79. minuti domaći su zasluženo smanjili. Kolumbijac Jorge Obregon pogodio je preciznim udarcem s 19 metara. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Antonio Marin postavlja konačnih 3:1 za Dinamo.

06.06.2020.,Varazdin, - Gradski stadion Andjelko Herjavec.Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo, NK Varazdin - GNK Dinamo. Guera Djou Jessie Jensen,Arijan Ademi Photo: Marko Prpic/PIXSELL

Dinamo vodi s 68 bodova, dok je Varaždin zadnji s 17 bodova.