SVE IZGUBILI / Šok za bivšeg igrača Hajduka i Rijeke: Cijeli grad bio spreman za proslavu naslova, a onda prava noćna mora

Rijeka navijača Brondbyja 'okupirala' je grad u namjeri da slavi titulu, ali sve se pretvorilo u pravu noćnu moru

26.5.2024.
20:34

U zadnje kolo prvenstva Danske Brondby je ušao kao vodeći na tablici. Za naslov prvaka trebala je pobjeda kod kuće protiv Aarhusa, no sve je završilo nevjerojatnim šokom.

NOVO POGLAVLJE /

Budimir sretan što se vratio na teren nakon ozljede rebara: 'Uživajmo sada u Europskom prvenstvu'

Rijeke ljudi u žutoj odjeći slijevale su se prema stadionu, a tribine su grmile od podrške. Brondby je poveo u 17. minuti golom Lauritsena, no isti igrač je u 41. minuti šokantno zabio autogol za 1-1.

U 59. minuti gosti su i poveli preko Becha, a kada je u 64. Seboulonsen zabio za 2-2 činilo se kako bi domaćini ipak mogli do pojbede. Krenuli su svim silama po pobjedu, ali nisu zabili pa su po starom nogometnom pravilu na kraju i primili gol za šokantni poraz koji je tako omogućio da prvak bude - Midtjylland koji je odigrao kod kuće 3-3 sa Silkeborgom i na kraju završio bod ispred Brondbyja.

U prvih 11 Brondbyja igrao je cijelu utakmicu i Josip Radošević nekadašnji igrač Hajduka i Rijeke s jednim nastupom i u dresu Vatrenih.