UPISAO I ASISTENCIJU / Josip Juranović dočekao je prvijenac za Union Berlin: Pogledajte kako je zabio uz veliku pomoć golmana Ajaxa

Josip Juranović dočekao je prvijenac za Union Berlin

23.2.2023.
22:00

Josip Juranović je nakon dvije asistencije u dresu Union Berlina, napokon dočekao i prvijenac za novu momčad i to u dvoboju šesnaestine finala Europske lige protiv Ajaxa.

SPEKTAKL NA OLD TRAFFORDU /

Manchester United nakon preokreta izbacio Barcelonu iz Europe: Junak Vragova Ten Hagov adut s klupe

Hrvatski reprezentativac prvi gol u dresu berlinske momčadi dočekao je pobjedi 3-1 kojom je Union nakon 0-0 u Amsterdamu izborio osminu finala.

Opalio je iskosa s desne strane s 20-ak metara, pa uz veliku pomoć golmana Kopljanika Geronima Rullija donio Union Berlinu 2-0. Gol pogledajte ovdje. Prvijenac je tako dočekao u petom nastupu za Union Berlin.

Prethodno je Union poveo golom Knochea u 20. minuti. Ajax je u Berlinu smanjio preko Kudusa u 47. minuti, no samo tri minute kasnije na asistenciju Juranovića pogađa Doekhi za 3-1 Uniona.

U samoj završnici Kopljanici su ostali s igračem manje jer je drugi žuti dobio Alvarez.