JESTE LI PRIMJETILI KAKO JE ZIDANE REAGIRAO ODMAH NAKON ZAVRŠETKA SUSRETA? / Svi pričaju o toj situaciji

'Francuz nije izgubio osmijeh nakon što ga je eliminirao City i na kraju se oprostio od Lige prvaka i Guardiole na ovaj elegantan nači'

8.8.2020.
5:45
Screenshot: AS

Iako ga je Guardiola sinoć po prvi put u karijeri izbacio sa svojom momčadi iz Lige prvaka, trener Reala Zinedine Zidane pokazao je kakav je gospodin, ne gubeći smiješak.

'MODRIĆ JE EX-YU INIESTA, A OVAJ GA JE ČOVJEK UČINIO SMIJEŠNIM. NAJBOLJI JE U OVOM TRENUTKU': /

Luka na udaru navijača

'Francuz nije izgubio osmijeh nakon što ga je eliminirao City'

Madridski AS stoga piše kako je Zidane "gentlemen kakvog nema".

"Francuz nije izgubio osmijeh nakon što ga je eliminirao City i na kraju se oprostio od Lige prvaka i Guardiole na ovaj elegantan način", stoji u opisu videa koji možete pogledati - OVDJE.

Nogometaši Manchester Cityja probili su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnoj utakmici odigranoj pred praznim tribinama stadiona Etihad svladali gostujući Real Madrid s 2:1 (1:1), istovjetnim rezultatom kojim su slavili i u prvoj utakmici odigranoj prije pet mjeseci u Španjolskoj.

City na Lyon u četvrtfinalu

Manchester City je poveo već u 9. minuti pogotkom Raheema Sterlinga nakon velike pogreške Realova braniča Raphaela Varanea. Madriđani su izjednačili u 28. minuti, a strijelac je bio Karim Benzema. Nakon nove pogreške Varanea Manchester City je u 68. minuti poveo sa 2-1, a strijelac je bio Brazilac Gabriel Jesus.

Manchester City će u četvrtfinalu Lige prvaka igrati protiv Lyona koji je iznenađujuće izbacio Juventus. Dvoboj je na rasporedu u subotu, 15. kolovoza (21 sat), a bit će odigran na stadionu Jose Alvalade u Lisabonu na kojem svoje domaće utakmice igra Sporting.