POGLED NA TRIBINE / Jeste li primijetili što su Bad Blue Boysi napravili u varaždinskom kavezu? HNL ikona pratila dvoboj

5.11.2023.
17:16
Luka stanzl/PIXSELL

U susretu 14. kola HNL-a Varaždin i Dinamo su odigrali 1-1, a "Modri" su izvukli bod golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

DALEKO OD TRAVNJAKA /

Što je Marko Livaja radio dok se Hajduk mučio protiv fenjeraša: Jako ga je čudno vidjeti ovdje

Domaćin je poveo u 53. minuti golom Domagoja Drožđeka, a kada se već činilo kako bi Varaždin mogao ostvariti prvu pobjedu u posljednjih 12 međusobnih susreta, Dinamo je izjednačio golom Mahira Emrelija.

Bad Blue Boysi su napunili varaždinski kavez i glasnom podrškom 90 minuta bili velika pomoć gostima iz Zagreba, a zapalili su i nekoliko baklji.

Na tribinama je sve pratio i Davor Vugrinec, apsolutna HNL ikona koja danas ima posao s umjetninama.