Jelavić zabio gol za Rangers, ali ostali bez dva boda

U 11. kolu škotskog Premiershipa su i nogometaši Rangersa i Celtica kiksali. Naime, uzeli su samo po bod i to Rangersi na domaćem, a Celtic na gostujućem travnjaku.

15.10.2011.
22:08

Vodeći Rangers je sa St. Mirrenom u Glasgowu odigrao 1:1, a pogodak je na tom ogledu postigao hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić.

Napadač hrvatske reprezentacije je u 47. minuti postigao svoj četvrti pogodak u sezoni i sve do samog kraja se činilo da će to biti jedini gol na utakmici. No, u 95. minuti je Teale šokirao domaćina i postavio konačnih 1:1. Celtic je doslovno iščupao bod na gostovanju kod Kilmarnocka odigravši 3:3. Na poluvremenu je Celtic zaostajao čak 3:0, a onda su između 73. i 80. minute zabili tri pogotka i tako uzeli barem bod ove subote. Tako je razlika između ova dva kluba i dalje deset bodova prednosti na strani Rangersa. Na ljestvici je između njih, na drugom mjestu, Motherwell. Rangers - St. Mirren 1-1 Kilmarnock - Celtic 3-3 Aberdeen - Dundee United 3-1 Dunfermline - Hearts 0-2 Hibernian - Motherwell 0-1 Redoslijed: 1. Rangers 29, 2. Motherwell 22, 3. Celtic 19 (-1), 4. Hearts 18, 5. St. Johnstone 18...