NIJE DOBRO NACILJAO / Pogledajte jedan od najvećih Kovačićevih promašaja u karijeri, suigrač mu se hvatao za glavu

Pet minuta prije izlaska iz igre, Kovačić je imao sjajnu priliku povećati vodstvo svoje momčadi.

7.11.2023.
23:17

Aktualni europski prvak Manchester City osigurao je plasman u osminu finala Lige prvaka nakon što je u susretu 4. kola G skupine pobijedio Young Boyse sa 3-0 ostvarivši i četvrtu pobjedu.

SJAJNA NOGOMETNA VEČER /

Zvezda ispala iz Lige prvaka, Ivanušec zaigrao u porazu od Lazija, Milan ostao u igri za prolaz

Pobjednički niz "Građana" nastavljen je i u četvrtom kolu. Rutinskom pobjedom 3-0, City je došao do četvrtog slavlja osiguravši plasman u osminu finala.

City je poveo u 23. minuti golom iz kaznenog udarca kojeg je sigurno realizirao Norvežanin Erling Haaland, a u samoj završnici prvog dijela Phil Foden je lakoćom prošao svog čuvara, a onda lijepim udarcem zabio za 2-0.

Konačnih 3-0 postavio je norveški napadač sjajno pogodivši s ruba kaznenog prostora u 51. minuti za 3-0. Dvije minute kasnije gosti su ostali s igračem manje nakon što je zbog drugog žutog isključen Sandro Lauper. Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret za City, dok je Mateo Kovačić igrao do 80. minute.

Nevjerojatan promašaj Kovačića

Rico Lewis mu je 'ostavio' odličnu povratnu loptu, Kovačić je neometano pucao i - nevjerojatno promašio.

Lopta je otišla daleko pored gola, a kada je to vidio Lewis u nevjerici se uhvatio za glavu.