TRENUTAK LUDILA BOYSA OSTAVIO U ČUDU SVE KOJI SU GLEDALI UTAKMICU: / Ovo je totalni hardcore; 'Kakvi su to čudaci, a još su primili gol'

U jednom su se trenutku nakon gola Cityja Bad Blue Boysi i skinuli po hladnom manchesterskom vremenu

1.10.2019.
23:43
Twitter/Screenshot

Kao i prije 20 godina, Bad Blue Boysi oduševili su navijanjem u Manchesteru. Najžešći navijači Plavih dominirali su među 50.000 navijača Man Cityja. Boysa je na Etihadu bilo nešto više od 1500, bili su raspoloženi za navijanje i htjeli su Englezima ponovno pokazati kako se to radi. Otkako je počela utakmica najžešći Dinamovi navijači nisu prestajali s navijanjem, pa i nakon pogotka Cityja u 66. minuti za 1:0.

PROCURILA SNIMKA KOŠKANJA BOYSA S REDARIMA I ENGLEZIMA: /

U jednom su trenutku BBB-ovci potpuno poludjeli

Navijali još žešće

Ne da nisu stali s navijanjem, nego su počeli navijati još i jače. Grmjelo je s tribina u čast Dinamu, u jednom su se trenutku nakon gola Cityja Boysi i skinuli po hladnom manchesterskom vremenu, ali ljubav prema Dinamu, Zagrebu i grupi BBB držala ih je toplima, spremnima na sve.

Reakcije društvenih mreža

Na društvenim mrežama nogometni pratitelji i simpatizeri ostali su zapanjeni, oduševljeni navijanjem Bad Blue Boysa.

"Sad su skinuli majice iako je malo prohladno, kako bi dali impuls svojim nogometašima", jedan je od komentara na Twitteru.

Čini se kako se taj trenutak skidanja Bad Blue Boysa na donjoj etaži neposredno nakon gola Građana, pa i na gornjoj, na kojoj je bila jaka ekipa iz Mokošice s krpom na ogradi, posebno svidio korisnicima Twittera.

"Svi Dinamovi navijači skinuli su majice. Kakvi su to čudaci".

Nogometaši Dinama poraženi su u 2. kolu skupine C Lige prvaka u gostima kod Manchester Citya s 2-0 (0-0).

Hrabri Dinamo znalački se branio sve do 66. minute kada je gol za City postigao Raheem Sterling nakon dodavanja Ryada Mahreza, a na 2-0 je povećao 19-godišnji Phil Foden u petoj minuti sudačke nadoknade. Dinamo nije imao izrazitu šansu na utakmici, a engleski prvak je mnogo griješio, pogotovu u prvom dijelu.

Šahtar srušio Atalantu

Ranije su u ovoj skupini nogometaši Šahtara osvojili sva tri boda kao gosti pobijedivši sa 2-1 Atalantu. Pobjednički pogodak za Ukrajince na stadionu San Siro u Milanu postigao je Izraelac Manor Solomon u posljednjoj akciji na utakmici. Atalanta je povela u 28. minuti golom Duvana Zapate, a izjednačio je Junior Moraes u 41. minuti. Momčad iz Bergama je u 16. minuti propustila realizirati kazneni udarac, kad je Pjatov obranio Iličićev pokušaj. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je svih 90 minuta za Atalantu i bio jedan od boljih pojedinaca.

U 3. kolu Dinamo gostuje kod Šahtara 22. listopada, a City dočekuje Atalantu.