JAO, OVO JE MORALO JAKO BOLJETI: / Real je kiksao u zadnjoj utakmici, ali ovaj udarac bi Zidanea mogao čak i puno više boljeti

Strateg Reala ovu će utakmicu pamtiti po više toga

17.2.2020.
13:28

Nogometaši Reala iz Madrida u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 24. kola španjolskog prvenstva nisu na svom Santiago Bernabeu uspjeli svladati Celtu iz Viga odigravši 2-2 (0-1).

Gosti su poveli u otvaranju utakmice preko Smolova (7), a začetnik te akcije bio je hrvatski veznjak Filip Bradarić. U drugom poluvremenu Real je uspio okrenuti golovima Kroosa (52) i Sergija Ramosa (65-11m), ali u samoj završnici domaće navijače šokirao je Santi Mina (86) izjednačivši na 2-2.

Zizou kod zubara

Taj rezultat veliko je razočaranje za Realovce koji se ove sezone bore s Barcelonom za naslov prvaka, a nakon utakmice piše se i o jednom događaju iz 61. minute susreta kada se nogometaš Celte Sisto zaletio u trenera Kraljevskoga kluba Zinedinea Zidanea i srušio ga na pod te ga u padu pogodio kopačkom u usta.

Zinedine Zidane

Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE.

Zidane je do kraja utakmice izgledao sasvim normalno, no ne bi bilo čudno da je ipak morao zatražiti pomoć zubara.