STIGLI DO TRI BODA / Jamajka i Salvador ostvarili vrijedne pobjede na otvaranju Gold Cupa

Salvadoru je tri boda donio Nelson Bonilla pogotkom u drugoj minuti dodatka u prvom poluvremenu

18.6.2019.
10:12
AP Images

Nogometaši Jamajke su pred svojim navijačima u Kingstonu pobijedili Honduras s 3:2, dok je Salvador na istom stadionu s minimalnih 1:0 nadigrao Curacao u utakmicama prvog kola skupine C Gold Cupa, odnosno Prvenstva Sjeverne i Srednje Amerike.

Salvadoru je tri boda donio NelsonBonilla pogotkom u drugoj minuti dodatka u prvom poluvremenu.

Jamajka je na Independence Parku povela u 15. minuti preko Devera Orgilla, a isti je igrač udvostručio prednost domaćih u 41. minuti. Anthony Lozano je u 54. minuti smanjiozaostatak Hondurasa, ali je samo dvije minute poslije Damion Lowe ponovno Jamajku odveo na dva gola prednosti. Konačnih 3:2 postavio je Rubilio Castillo u drugoj minuti sudačkog dodatka.

U noći s utorka na srijedu po srednjoeuropskomvremenu bit će zaključeno prvo kolo utakmicama u skupini D, a na stadionu Allianz Field u Saint Paulu u Minnesoti igrat će Panama - Trinidad i Tobago te SAD - Gvajana.