PRVE REAKCIJE / Jakirović dobivao salve uvrede za vrijeme davanja izjave: 'To je nogometni folklor'

Nogometaši Dinama svladali su Rijeku s 2-1 (1-0) u derbiju i posljednjoj utakmici 6. kola HNL-a odigranoj na stadionu Maksimir pred više od 9000 gledatelja.

27.8.2023.
23:29
Pixsell

Vodeći pogodak za Dinamo postigao je Marko Bulat u 37. minuti na asistenciju Brune Petkovića. U 84. minuti Petković je postao i strijelac, kad je iskoristio kazneni udarac za 2-0. U 90. minuti Marco Pašalić je iz slobodnog udarca, uz pomoć Luke Menala, svladao Nevistića za konačnih 2-1.

DINAMO-RIJEKA 2:1 /

Jakirovićev Dinamo srušio i Rijeku! Petković je odigrao maestralnu partiju, Pašalić uzvratio golčinom

Šest dana otkako je napustio Rijeku i odlučio preuzeti vođenje Dinama, Sergej Jakirović je dobio priliku svoju novu momčad suprostaviti onoj koju je slagao za tekuću sezonu. Poput Jakirovića, i suparnički trener Željko Sopić je u derbiju debitirao na klupi novog kluba u HNL-u.

Nakon utakmice, treneri su podijelili dojmove za Max Sport: "Zvižduci su klasični nogometni folklor. Čestitke igračima na pobjedi, kontrolirali smo cijeli susret. Nisam očekivao ovakvu Rijeku, u niskom bloku, nije to bilo lako probiti, ali pobjeda je u potpunosti zaslužena. Našli smo način za ugroziti Rijeku dobrom kombinatorikom", rekao je i dodao (dok je dobivao salvu uvreda pod jugom gdje je bila Armada. Moglo se glasno čuti 'Jakirović p***rčino').

"Bruno Petković nam puno znači, ponovno je to pokazao. Želimo da bude s nama, kapetan. Svi igrači su nam iznimno važni, ne pričam floskule. Probat ćemo oživjeti i Drmića, pokazao je da je igrač za Dinamo. Menalo je apsolutno igrač za Dinamo"

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.