Sreća na Poljudu

7.10.2024.
8:22
Ivana Ivanovic/PIXSELL

U posljednjem susretu devetog kola HNL-a nogometaši Hajduka su u nedjelju na Poljudu svladali Šibenik 4-0 (2-0) čime su stigli na prvo mjesto ljestvice.

STRUČNI KOMENTAR /

Hajduk vodeći nakon 1/4 prvenstva: 'Gattuso je složio respektabilnu momčad dok Dinamo igra na tri fronta'

Hajduk je žestoko zakoračio prema tri boda nakon samo sedamnaest minuta igre. U drugoj je Ivan Rakitić zabio za 1-0, svoj premijerni gol u dresu Hajduka, dok je u 17. na 2-0 povećao Bruno Durdov. U nastavku su strijelci bili Anthony Kalik u 62. i Marko Livaja koji je u 88. zaključio ovaj ogled.

Raktić se nakon pobjede i prvog gola za Bijele oglasio na Instagramu. Objavio je nekoliko fotografija s utakmice i napisao:

"Sretan i ponosan! Idemo dalje, samo jako i pozitivno svi zajedno."

POGLEDAJTE VIDEO: Zaboravljeni olimpijac želi napasti sljedeće Igre: 'Mnogima zvuči smiješno, ali s godinama se osjećam bolje'