OVO NEĆE NIKAD ZABORAVITI / Ivan Rakitić nakon utakmice rasplakao Korejku u dresu naše reprezentacije, pojavila se snimka. Evo što je napravio

Rakitić je protiv Tottenhama zabio gol za izjednačenje (1:1)

16.7.2022.
18:11

Španjolska Sevilla i engleski Tottenham odigrali su u subotu neodlučeno (1:1) u prijateljskoj utakmici na pripremama u Južnoj Koreji.

ZA DIVLJENJE /

Ivan Rakitić zabio predivan pogodak s dvadesetak metara Perišićevom Tottenhamu, pogledajte golčinu bivšeg Vatrenog

Tottenham je poveo u 50. minuti golom Harryja Kanea, a Sevilla je izjednačila 14 minuta kasnije prekrasnim pogotkom bivšeg hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića, koji je krasno pogodio s dvadesetak metara. Taj gol možete pogledati OVDJE.

Rakitić je impresionirao i nakon utakmice, kada je jednoj Korejskoj navijačici u hrvatskom dresu poklonio dres u kojemu je odigrao utakmicu.