ZA DIVLJENJE / Ivan Rakitić zabio predivan pogodak s dvadesetak metara Perišićevom Tottenhamu, pogledajte golčinu bivšeg Vatrenog

Tottenham i Sevilla odigrali su prijateljsku utakmicu na pripremama u Južnoj Koreji

16.7.2022.
16:06
Screenshot

Nogometaši engleskog Tottenhama i španjolske Seville odigrali su neodlučeno (1:1) u prijateljskoj utakmici na pripremama u Južnoj Koreji.

SVE OBJASNIO /

Kosovar nije mogao vjerovati da dolazi u Inter pa odmah uzeo Perišićev broj: 'Ivan mi je poslao poruku...'

Tottenham je poveo u 50. minuti golom Harryja Kanea, a Sevilla je izjednačila 14 minuta kasnije prekrasnim pogotkom bivšeg hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića, koji je krasno pogodio s dvadesetak metara.