BRILJANTNOST NA DJELU / Ivan Rakitić izveo majstoriju u Sevillinom povratku na 2. mjesto. Ovo je poput navođenog 'projektila', kao na igrici

Rakitić u posljednjoj fazi susreta izveo udarac s kuta

21.4.2022.
22:09

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ubilježio je danas asistenciju za treći gol Seville u gostujućoj pobjedi kod Levantea (3-2). Bivši hrvatski reprezentativac odigrao je sjajnu utakmicu, a Sevilla je svoja prva dva gola zabila u prvih pola sata.

HRVATI U GLAVNIM ULOGAMA /

Ivan Rakitić prekrasno zabio Realu iz slobodnog udarca kojeg je skrivio Luka Modrić, pogledajte kako je šokirao 'Kraljeve'

Izveo udarac iz kuta

Rakitić je u posljednjoj fazi susreta u 81. minuti izveo udarac s kuta, a Jules Kounde je pogodio za 3-1. OVDJE pogledajte tu situaciju.

Andalužani su vodili s 2-0 pogocima Jesusa Corone (14, 27), a za domaću momčad iz Valencije strijelci su bili Morales (22-pen) i Soldado (87). Morales je u 71. minuti promašio penal za Levante.

Sevilla opet druga

Sevilla se pobjedom vratila na drugo mjesto s 15 bodova manje od Reala, dok je Levante ostao predzadnji.

U drugom dvoboju je Rayo Vallecano kao gost pobijedio Espanyol s 1-0 golom Guardiole (42).

1. Real Madrid 33 24 6 3 69:29 40 78
  2. FC Sevilla 33 17 12 4 49:27 22 63
  3. Atletico Madrid 33 18 7 8 59:39 20 61
  4. FC Barcelona 31 17 9 5 60:32 28 60
  5. Betis Sevilla 33 17 6 10 56:38 18 57
  6. Real Sociedad 32 15 10 7 32:30 2 55
  7. Villarreal 33 14 10 9 53:31 22 52
  8. Athletic Bilbao 32 11 12 9 36:32 4 45