JURIĆEV DEBI BIO JE DRAMATIČAN / Hrvatskom stručnjaku drugoligaš je napravio puno problema, jedanaesterci odlučivali u Kupu: Igrao i Marko Pjaca

Ivan Jurić prošao Cremonese

16.8.2021.
8:36

Hrvatski trener Ivan Jurić u nedjelju je ostvario svoj debi na klupi Torina u službenoj utakmici. U drugom kolu talijanskog kupa protivnik mu je na domaćem terenu bio drugoligaš Cremonese, a Torino je prošao na penale.

FIORENTINA OBRANILA FIRENCU: /

Ivan Jurić zaključao Romu na otvaranju sezone u Serie A

'Ova utakmica ujedno je bila i ona koja označava povratak na stadion'

"Ova utakmica ujedno je bila i ona koja označava povratak na stadion nakon dugog izbivanja zbog Covida", stoji u pisanju portala toro.it.

Inače, bila je to napeta utakmica u kojoj je nakon 90 minuta bilo 0-0, pa su se igrali produžeci u kojima je Torino još dodatno pojačao svoju dominaciju, a u 116. minuti je propustio veliku priliku za pobjedu, Mandragora nije iskoristio jedanaesterac.

Verdi zamijenio Pjacu

Ipak, u lutriji jedanaesteraca Torinovi su nogometaši bili sigurni i s 4:1 prošli u šesnaestinu finala kupa. Marko Pjaca za Torino je igrao do 75. minute, a SofaScore mu je dao ocjenu 6.5. Zamijenio ga je Simone Verdi koji je dobio ocjenu 7.4.