SERIE A / Nezaustavljivi Napoli juri prema prvom naslovu nakon 33 godine posta

Napolitanci matirali suparnika u prvom dijelu

17.2.2023.
23:14

Vodeći sastav talijanskog nogometnog prvenstva Napoli nastavio je u petak povećavati svoju prednost svladavši u prvoj utakmici 23. kola Serie A kao gost Sassuolo sa 2-0 (2-0).

Oba gola pala u prvom dijelu

Napolitance su do nove pobjede opet vodili njihovi najbolji strijelci ove sezone, prvi gol postigao je Hviča Kvarackelija u 12. minuti nakon sjajne solo-akcije, a drugi prvi strijelac prvenstva Victor Osimhen u 33. minuti kada je udarcem iskosa iznenadio loše postavljenog domaćeg vratara Consiglija.

Dvoboj se mogao zakompicirati u 41. minuti kada je Lauriente zatresao mrežu Napolija, ali je taj pogodak poništen zbog dubioznog zaleđa.

DJELUJU NEZAUSTAVLJIVO /

Napoli juriša prema prvom naslovu prvaka od 1990.: Razbili fenjeraša i prvom pratitelju pobjegli na plus 16