ISTINA BOLI: / Klizacice totalno potukle nogometase

U prvoj utakmici 25. kola prvenstva u Zagrebu su nogometasi RNK Splita pobijedili Zagreb s 2:1 (1:1).

13.3.2015.
21:33

Vec u 10. minuti domacini su ostali bez Gabrijela Bobana, kome je sudac dodijelio crveni karton zbog navodnog udaranja protivnika. Sedam minuta kasnije Split je poveo zgoditkom Antonia Mrsica, no Zagreb se nije predavao pa je u 25. minuti Denis Kolinger izjednacio iz guzve nakon udarca s kuta.

U 59. minuti Drazen Bagaric na dodavanje Radotica donosi pobjedu Splitu. Na ljestvici vodi Dinamo s 62 boda, Zagreb je peti s 30, a Split sesti s 29 bodova. Pred 300 gledatelja na stadionu u Kranjcevicevoj sudio je Zebec iz Cestice.

Tuzne su to nogometne brojke, pogotovo kad se uzme u obzir da je u obliznji Dom sportova nahrupilo 4.000 gledatelja na juniorsko SP u sinhroniziranom klizanju. Koga uopce jos zanima domaci nogomet i borba za Europsku ligu?