ZLATANOVA REAKCIJA NA REBIĆEV SJAJAN GOL: / Vatreni je izveo strašan potez, Ibra nije mogao ostati ravnodušan

11.5.2021.
11:15
Screenshot

U derbiju 35. kola talijanske Serie A protekle nedjelje nogometaši Milana svladali su Juventus s uvjerljivih 3:0 na gostovanju u Torinu, a sjajan pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Milan je poveo u završnici prvog poluvremena, kad je mladi Španjolac Brahim Diaz preciznim udarcem pogodio gornji lijevi kut vrata Juventusa. U 58. minuti je Kessie mogao udvostručiti vodstvo Milana, ali je Szczesny obranio loše izveden kazneni udarac.

Rebić je ušao s klupe u 66. minuti umjesto Zlatana Ibrahimovića, a u 78. je sjajno pogodio za vodstvo 2:0 svoje momčadi. Rebić se izvukao s pozicije napadača prema sredini, Bennacer mu je dodao, a Hrvat je pogodio s 20-ak metara u same rašlje. Vratar Juventusa mogao je loptu samo popratiti pogledom.

TRENER MILANA NAKLONIO SE REBIĆU PA ONDA CITIRAO NELSONA MANDELU: /

'Ante nije bio sretan mojom odlukom, ali..'

Zlatanova reakcija

Internetom kruži reakcija Zlatana Ibrahimovića na gol hrvatskog reprezentativca. Zlatan je morao napustiti teren zbog ozljede i bilo mu je zbog toga žao, no gol Rebića ga je dignuo s klupe. Zlatan je bio impresioniran sjajnim Rebićevim potezom, ustao je i zapljeskao Hrvatu.

Pogodak Rebića i reakciju Zlatana pogledajte OVDJE.