SPEKTAKL U RIJADU / Inter osvojio talijanski Superkup: Nerazzurri srušili Napoli nakon drame, Martinez zabio za pobjedu u 91. minuti

Heroj Nerazzurra bio je Lautaro Martinez koji je zabio za 1:0 u prvoj minuti sudačke nadoknade

22.1.2024.
22:30

Nogometaši Intera pobijedili su Napoli 1:0 i osvojili talijanski Superkup u saudijskom gradu Rijadu, a jedini pogodak postigao je Lautaro Martinez u prvoj minuti sudačke nadoknade.

ZVIJEZDA NAPUŠTA MODRE? /

Fabrizio Romano objavio 'bombu': 'Pregovori za transfer Martina Baturine su u tijeku'

Ovo je bio prvi put da je Superkup odigran kao turnir s četiri momčadi, a osvajač Kupa Inter je u polufinalu pobijedio talijanskog viceprvaka Lazio pa u finalu prvaka Serie A Napoli.

Unatoč prilikama s obje strane finale je odlučeno tek u završnici koju je Napoli odigrao s desetoricom nakon isključenja Giovannia Simeonea, koji je u 60. minuti dobio drugi žuti karton.

Interu je ovo osmi naslov u Superkupu u klupskoj povijesti.

Napete i atraktivne utakmice Europskog prvenstva u rukometu gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.