SERIE A / Inter ne pušta nogu s papučice gasa: Pokerom golova počastili Udinese i uzeli nova tri boda

Ranije u subotu je hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao do 87. minute za Atalantu u 3-2 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Milana.

9.12.2023.
22:47

Nogometaši Intera vratili su se na vrh ljestvice talijanskog prvenstva sigurnom 4-0 (3-0) domaćom pobjedom protiv Udinesea u susretu 15. kola.

SERIA A /

Pašalić igrao do 87., Atalanta golom u petoj minuti sudačke nadoknade srušila Milan

SERIA A /

Susret je bio riješen izmeđun 37. i 44. minute kada je Inter postigao tri gola. Calhanoglu (37-11m) je s bijele točke "probio bunker" gostiju, a ubrzo potom su Dimarco (42) i Thuram (44) povisili na 3-0, da bi konačni rezultat postavio prvi strijelac Serie A Lautaro Martinez (84) u samoj završnici.

Vodeći Inter sada ima 38 bodova, dva više od drugog Juventusa, dok je Udinese ostao 16. sa 12 bodova.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.