SRAMOTNO PONAŠANJE / Igrač Istre napravio neviđen skandal u HNL-u: Sucu uzeo blokić i bacio ga na pod

Nakon ovakvog sramotnog ponašanja ispričao se na svom Instagram profilu

3.3.2023.
23:28

U prvom susretu 24. kola SuperSport HNL-a Rijeka je na gostovanju u Puli sa 2-0 pobijedila Istru 1961 koja je završila utakmicu bez dva isključena igrača.

U nervoznom regionalnom derbiju oba gola je zabio Niko Janković (23, 90+5-11m), Istra 1961 je od 70. minute igrala bez isključenog Frane Mlinara, a u 90. minuti je isključen i Ante Erceg.

U sudačkoj nadoknadi "pocrvenio" je i Erceg zbog drugog žutog kartona, pa su domaćini završili utakmicu s devet igrača.
Nakon što mu je Titlić pokazao da je isključen, ukrao mu je blokić, bacio na pod pa potom podignuo i iskidao ga na opći šok svih prisutnih, a buntovni Splićanin je zadnjih nekoliko kola vrlo skandaloznog ponašanja na terenu.

"Jem vam majku sto puta lopovsku". Nakon toga skida dres, baca ga o pod i nastavlja vrijeđanje suca prilikom izlaska iz terena. Nakon utakmice je prišao sucu i vrijeđao ga riječima: "J***m vam mater lopovsku", te drugim raznim pogrdnim riječima", navodi se u zapisniku.

Zbog vrijeđanja bi Erceg mogao dobiti strogu kaznu disciplinskog suca Alana Klakočera. Hladnije glave je napisao ispriku na Instagramu.