'TUŠO' IZGUBIO ŽIVCE / Igor Tudor 'poludio' nakon poraza svoje Verone, opleo po sucima i svojoj ekipi: 'Nije nam dozvolio da preokrenemo..'

Tudorova Verona izgubila je na svojem stadionu od Napolija

13.3.2022.
20:45

Nogometaši Napolija stigli su u nedjelju na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2-1 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Verone, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, u susretu 29. kola.

PRESTRAŠNO /

Sramotan potez navijača Tudorovog kluba: Istaknuli su najgori mogući transparent otkako je počela invazija Rusije na Ukrajinu

Junak pobjede Napolija bio je Victor Osimhen (14, 72), koji je postigao oba gola za pobjednike, dok je Faraoni (77) uspio tek ublažiti poraz domaćih. Verona je susret završila s devet igrača - prvo je u 83. minuti isključen Ceccherini, a u sudačkoj nadoknadi 'pocrvenio je i Faraoni.

Tudor izgubio živce

Drugi Napoli sada ima 60 bodova, tri manje od vodećeg Milana, a dva više od trećeg Intera koji je odigrao dva susreta manje od vodećeg dvojca.Verona, za koju je Boško Šutalo odigrao svih 90 minuta, ostala je deveta s 41 bodom.

Igor Tudor nakon ovog poraza nije skrivao ljutnju. Imao je zamjerke na predstavu svojih nogometaša, ali i na suđenje.

"Napoli je bio bolji, mi nismo bili dovoljno dobri. Primili smo oba gola nakon auta, a, zamislite, na tome smo radili na treninzima. Moramo očito raditi još jače na tome. Zbog crvenih kartona sam tužan, drugi žuti Ceccheriniju bio je nepostojeći i dobio ga je dok smo bili u naletu. Šteta, bili smo u situaciji da dođemo do preokreta, ali nam je sudac oduzeo priliku", poručio je Tudor.