ICARDI MAJSTORIJOM DONIO POLJULJANOM INTERU 3 BODA: / Perišić ušao u 70. i izborio penal

Andrija Balić ostao je na klupi za pričuve Udinesea

15.12.2018.
20:32

Nogometaši Intera, nakon što su kiksali u Ligi prvaka, u subotu su u 16. kolu talijanskog prvenstva kod kuće protiv Udinesea slavili sa 1-0, a strijelac je bio Mauro Icardi u 76. minuti iz penala. Poljuljani Inter namučio se za pobjedu protiv Udinesea...

Za Inter Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret, dok je Ivan Perišić igrao od 70. minute. I odmah nakon što je ušao u igru, Perišić je u suradnji s Brozovićem i VAR-om donio penal za Inter.

Naime, Brozović je ubacio iz kuta, Perišić glavom dotaknuo loptu, a rukom je njezinu putanju promijenio Fofana. Glavni sudac utakmice Abisso prvo nije reagirao, ali je zatim potražio pomoć VAR-a i dosudio najstrožu kaznu koju je panenkom realizirao Icardi...

Andrija Balić ostao je na klupi za pričuve Udinesea. Večeras je gradski derbi između Torina i Juventusa.