IBRAHIMOVIĆ 'ZAPRIJETIO' NAVIJAČIMA MILANA UOČI PRVE POVRATNIČKE UTAKMICE: / 'Ne napravite li to neću igrati'

Milan u ponedjeljak navečer na San Siru dočekuje Sampdoriju

5.1.2020.
12:33

Švedski napadač Zlatan Ibrahimović vratio se ovog tjedna u Milan nakon sedam i pol godina. Navijači su njegov dolazak dočekali s euforijom. Otkako je Ibrahimović otišao i klub je krenuo prema dolje. Zadnji naslov upravo klub je osvojio 2011. godine, a on je tome pridonio s 14 golova i 12 asistencija. Drugu sezonu u klub bio je najbolji strijelac u prvenstvu s 28 pogodaka. Nakon toga je preselio u PSG. Potom ga je put preko Manchester Uniteda i La Galaxyja opet doveo do Milana.

[VIDEO] ZLATAN BRILJIRAO U POVRATNIČKOM NASTUPU: /

Zabio i asistirao u samo 45 minuta igre

U petak je odigrao svoju prvu povratničku utakmicu u dresu Milana. Ibra je nastupio u prvom poluvremenu prijateljske utakmice Milana s talijanskim niželigašem Rhodenseom, a utakmica je završila, očekivano, visokom pobjedom Milaneza od 9:0.

Sve su oči bile uperene u Zlatana Ibrahimovića koji je u svojih 45 minuta na terenu uspio upisati pogodak te asistenciju.

Prvu službenu utakmicu trebao bi upisati u ponedjeljak kada na San Siro stiže Sampdoria. Očekuje se da će ga na tribinama pozdraviti oko 60 tisuća navijala, ali napadač ima malo drugačije zamisli.

"Koliko se gledatelja sutra očekuje na San Siru? 60 tisuća? Želim da ih bude najmanje 70 tisuća inače neću igrati", našalio se Ibrahimović tijekom intervjua za Corriere della Sera.