EURONOGOMET / Hrvatsko društvo s Torinom kod kuće uzelo tri boda: Barcelona i Valencija obje uzele po bod

Tvrda utakmica odlučena je u 25. minuti kada je kolumbijski napadač Duvan Zapata postigao jedini pogodak na susretu

16.12.2023.
23:25
profimedia

Nogometaši Torina osvojili su tri domaća boda u 16. kolu talijanske Serie A, s minimalnih 1-0 su bili bolji od Empolija.

DOBIO NOGU /

Rakitić će dobiti petog trenera u posljednjih 14 mjeseci: Posljednji odlazi nakon očajnog skora u dva mjeseca

Tvrda utakmica odlučena je u 25. minuti kada je kolumbijski napadač Duvan Zapata postigao jedini pogodak na susretu. Samo pet minuta kasnije gosti iz Toskane su izjednačili, ali pogodak je poništen nakon VAR provjere.

Hrvatski nogometaš Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino, sastav kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić i koji je sada deveti na ljestvici. Empoli je i dalje nisko, na 18. poziciji.

Dvoboj nogometaša Valencije i Barcelone na stadionu Mestalla bila je posljednja utakmica subotnjeg programa 17. kola španjolske LaLige, a završila je podjelom bodova 1-1.

Barcelona je povela u 55. minuti pogotkom koji je postigao Portugalac Joao Felix, a konačnih 1-1 postavio je Hugo Guillamon u 70. minuti.

Barcelona je tako došla do 35 bodova i privremeno zasjela na treće mjesto. Vodeća Girona ima 41 bod, a drugoplasirani Real Madrid 39, no obje momčadi imaju utakmicu manje od Katalonaca, baš kao i Atletico Madrid koji je s 34 boda na četvrtoj poziciji.

Finale Svjetskog prvenstva rukometašica pratite u nedjelju od 19 sati ekskluzivno samo na platformi Voyo