HRVATSKI NOGOMETAŠ ZABIO GOL ZA ATALANTU: / Pašalić dao svoj doprinos u visokoj pobjedi protiv Frosinonea

Pašalić je za Atalantu igrao do 82. minute, zabio je za 3-0

20.8.2018.
22:36
Screenshot

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je strijelac za Atalantu koja je u susretu 1. kola talijanskog prvenstva na svom stadionu svladala Frosinone s uvjerljivih 4-0 (1-0).

Pašalić je pogodio iz blizine za 3-0 u 61. minuti nakon odličnog dodavanja najboljeg igrača utakmice Alejandra Gomeza koji je prethodno postigao prvi gol na utakmici u 14. minuti, bio asistent za drugi pogodak kojega je postigao Hateboer u 48. te strijelac posljednjeg gola u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Odgode

Pašalić je za Atalantu igrao do 82. minute dok je do iste minute za Frosinone igrao Stipe Perica.

Dvoboji Sampdoria - Fiorentina i Milan - Genoa odgođeni su za 19. rujna, odnosno 31. listopada.