HRVATSKI KUP / Istra slavila u lokalnom derbiju i ušla u četvrtfinale, Serder Serderov zabio za prolazak

Puljani su gubili 1:2, no u završnici su uspjeli prekrenuti rezultat

27.10.2021.
19:41
Srecko Niketic/PIXSELL

Nogometaši Istre 1961 izborili su plasman u četvrtfinale Hrvatskog kupa nakon što su u susretu osmine finala u Labinu pobijedili Rudar a 3-2.

ORŠIĆ SPASIO DINAMO /

Prvak Hrvatske u četvrtfinalu Kupa: Plavi preokrenuli BSK Bijelo Brdo i pobijedili

Bio je to lokalni derbi, a pobjeda je pripala gostima iz Pule premda je domaćin pružio sjajan otpor.

Istra je povela u 6. minuti golom Drena Belje, no trećeligaš je okrenuo rezultat golovima Tine Licula (32) i Lorenza Boucauxa (52).

Beljo je svojim drugom golom izjednačio u 70. minuti, a pobjedu gostima donio je Serder Serderov sedam minuta kasnije.